Temizlik Hizmetleri

Temizlik Hizmetleri

Evde fazladan yardıma mı ihtiyacınız var?

Temizlik, vakumlama, toz alma, çamaşır yıkama, lezzetli yemekler hazırlama veya ayak işleri konusunda yardım arıyor olun, temizlik hizmetlerimiz baskıyı hafifletebilir ve evinizi tam olarak istediğiniz gibi tutabilir.

Her bireyin kendi iş yapma şekli olduğunu anlıyoruz ve bu yüzden tercihlerinizi ve gereksinimlerinizi dikkatli bir şekilde not alıyoruz. Aldığınız hizmetlerin kontrolü sizde olacak ve kendi kişisel temizlik standardınızı karşılamaya çalışacağız.

Temizlik hizmetleriniz yerel tarafından yönetilir. Yüksek kaliteli yardım sağlama konusunda yaklaşık yılların deneyime sahip olarak, yaşam tarzınıza ve evinize uygun en iyi hizmeti sunmaya kararlıyız.

Bugün profesyonel ekibimizle konuşun ve size nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenin.

Temizlik hizmetleri neleri kapsar?

A Helping Hands housekeeperAşağıdaki görevlerle hem düzenli hem de tek kerelik destek sunuyoruz:

Temizlik hizmetleri ve vakumlama

Temiz bir ev her zaman misafirperver ve rahat hissediyor ve hizmetlerimiz bunun gerçekleşmesine yardımcı olabilir. Asistanlarımız bulaşık yıkamak, hem halı kaplı hem de ahşap döşemeleri vakumlamak, banyoları temizlemek, fırın temizliği ve hatta toz almak gibi birçok görevi yerine getirebilecekler.

Çamaşır yıkama ve ütüleme

Büyük bir çamaşır ve ütü yığını herkesi baskı altına almak için yeterlidir, bu yüzden neden temizlikçilerimizden birinin yardımını kullanarak bunu hafifletmiyorsunuz? Çamaşırlarınızı ve ütülerinizi evinizde tamamlayabilecekler, ayrıca yardıma ihtiyacınız olabilecek diğer görevleri de tamamlayabilecekler.

Yemek ve atıştırmalık hazırlama

Sıkı diyet gereksinimlerine ve kişisel tercihlere bağlı kalmak, tüm asistanlarımızın eğittiği bir şeydir. Daha sonra temizlik yapmanın yanı sıra kendi zevkinize uygun lezzetli ve besleyici yemekler hazırlayabilecekler.

Evcil hayvan bakımı

Bu, köpeğinizi günlük yürüyüşlere çıkarmak, kedinizin çöp tepsilerini boşaltmak veya evcil hayvanınızın beslenmesini ve taze bir kase suya sahip olmasını sağlamak olsun. Hizmetlerimiz, mümkün olan en iyi bakımı aldıklarından emin olmak için evcil hayvanlarınıza ve size göre uyarlanabilir.

Alışveriş ve koşu işleri

Hizmetlerimiz sadece evle sınırlı değil. Asistanlar dışarı çıkıp yiyecek alışverişi ve diğer temel malzemeleri toplamak, örneğin Postaneye gitmek veya reçete almak gibi ayak işlerini yapabilirler.

Geçici temizleme görevleri

Tamamen esnek bir hizmet olarak, ihtiyacınız olan şeye göre bir gün için belirli görevler bile ayarlayabilirsiniz. Varışta, asistanınız herhangi bir öncelik olup olmadığını soracaktır ve her zaman sizden yön alacaktır.


Temizlik yardımlarını bugün düzenleyin

Sürecimiz çok kolay. Bizi arayın veya geri arama isteğinde bulunun ve işleri hareket ettirmek için ücretsiz bir yüz yüze danışma ayarlamaktan mutluluk duyarız.

Bundan sonra, temizlik hizmetinin ne zaman başlamasını istediğinize ilişkin bir tarih düzenlemek kadar basittir.

Sonraki Yazı

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

BİZE ULAŞIN

HARİTADAKİ YERİMİZ