Gençlere Destek

Gençlere Destek

18 yaş ve üzeri gençlerin bildikleri ve sevdikleri evde güvenli ve rahat bir şekilde yaşamalarını destekliyoruz. Yaşam tarzınız ve rutinleriniz etrafında oluşturulan destek arıyorsanız, size uygun bir bakım görevlisi veya kişisel asistan bulabiliriz.

İster işte, ister üniversitede veya kendi evinizde kalmanıza yardımcı olacak düzenli yardım arıyor olun, sizi evde yaşamaya devam etmenize yardımcı olacak kişisel bir asistan veya destek çalışanıyla eşleştireceğiz.

İki tür hizmet sunuyoruz; ziyaret bakımı, mağazalara gitme, işe gidip gelmek veya destek çalışanınızın arkadaşlarınızla sosyal ziyaretlere eşlik etmesini sağlamak için yardım almayı seçebileceğiniz hafta boyunca kısa ve sık aramalar içindir.

Oysa bizim yaşam bakım hizmetimiz, bir bakıcının yardıma ihtiyacınız olduğunda, belki de klinik müdahale gerektiren uzun süreli bir sağlık durumunuz varsa, her zaman yanınızda olmak için sizinle birlikte yaşamasıdır.

Canlı bakıcılar, bakıcıdan ziyade size eşlik eder hale gelebilir. Sosyal etkinliklerde, konferanslarda ve işlerde size eşlik etmek için orada olacaklar ve hayatı kendi koşullarınıza göre dolu dolu yaşamanızı sağlayacaklar.

Destek çalışanlarımızı eğitme şeklimiz endüstride ünlüdür. Gördüğümüz kadarıyla, bakım standardı sadece eğittiğimiz son bakıcı kadar iyi, bu yüzden bakıcı eğitimi için yasal gereklilikleri aşıyoruz.

Tüm bakıcılarımızı doğrudan istihdam ettiğimiz için, her adımda el ele vermek ve desteklemek için uzun yıllara sahip evde bakım uzmanlığımıza sahipler.

 

Etiketler:
Gençlere Destek
Önceki Yazı

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

BİZE ULAŞIN

HARİTADAKİ YERİMİZ