Gece Bakımı

Gece Bakımı
Gece bakımı, bir bakıcının günlük rutininizi sürdürmek için gece boyunca evinizde kalmasıdır. Bakım ihtiyaçları iş gününün sonunda durmaz; Gece Bakımı, en karmaşık ihtiyaçları bile desteklemek için gece boyunca eğitimli profesyonellere erişmenizi sağlar.

Hemşirelik hizmeti veren bakıcılarımız da gece bakımı sağlar, böylece siz veya sevdiğiniz kişi alacakaranlık saatlerinde rahatça dinlenebilir.

Siz veya yakınınıza yakın biri yalnız kalmaktan rahatsız hissediyorsa, gece bakımına ihtiyacınız olduğunu görebilirsiniz. Tam eğitimli bakıcılarımızdan birinin bire bir gece bakımı, birinin tuvalet molalarına, ilaç tedavisine veya yatakta hareket pozisyonuna yardımcı olmak için orada olduğu anlamına gelir.

Herkes farklıdır ve her durum benzersizdir, bu yüzden gece bakımımız size göre uyarlanmıştır. Özel bir gece bakıcısı ile her zaman yardım alınabilir. Bu, sizin veya sevdiğiniz kişinin kendi evinizde kalabileceği anlamına gelir – en rahat olan yer.

Neden gece bakımına ihtiyacım var ki?

Gece bakımı sizin veya sevdiğiniz birinin geceleri yalnız kalma endişesini hafifletebilir. Ancak, şunları da dahil olmak üzere birçok şekilde yardımcı olur:

  • Gece boyunca ilaç uygulama desteği
  • Tuvalet molalarında yardımcı olmak
  • Özellikle bir ameliyat veya yaralanmadan sonra yatakta pozisyon değiştirmek için düzenli yardım
  • Hemşirelik liderliğindeki ekibimizin yardımıyla karmaşık bakım ihtiyaçlarına yardımcı olun
  • Gece boyunca dinlenebilerek daha iyi genel sağlık
  • Bir tür demans gibi ilerleyici koşullarla yaşayanlar için eldeki biri
  • Birinin elinin altında olduğunu bilmek aileniz için ekstra huzur

Her şeyden önce, güvenilir gece bakımı bulmak bazen insanların konut bakımını düşünmek yerine kendi evlerinde kalmalarına izin vermede karar verici faktördür.

Yaşlı bakım seçeneklerimiz hakkında daha fazla bilgi için lütfen buraya tıklayın.

Gece Bakımı

Gecelik destek için üç ana seçenek sunuyoruz:

  • Bakıcı için bir uyku gecesi
  • Bakıcı için uyanık bir gece
  • Oturma hizmetimiz

Bu seçenekler hakkında daha fazla bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.

Her zaman olduğu gibi, bakım seçeneklerimiz esnektir ve sizin için doğru bakım seviyesini oluşturmak için sizinle birlikte çalışacağız.

Özellikle bir yaralanmadan kurtuluyorsanız veya ilerleyici bir tıbbi durumu yönetiyorsanız, sizin veya sevdiğiniz kişinin gereksinimlerinin değişebileceğini anlıyoruz. Gece bakım desteğiniz herhangi bir zamanda kolayca değiştirilebilir.


Canlı bakıcınızdan gece desteği – bir uyku gecesi

Bir bakıcıdan 24 saat bakımınız varsa, evinizde kalır ve gece boyunca da size destek olmaya hazır olacaktır.

Biz buna bakıcı için uyku gecesi diyoruz. Bu, sizi her gece iki kez destekleyebilecekleri anlamına gelir, böylece ertesi gün sizi desteklemeye devam etmek için yeterli dinlenmeye de sahip olurlar.

Bunu söyleyerek, her gece bundan daha sık uyandığınızı fark ederseniz, bakıcınız hala size yardımcı olmak için oradadır. Ancak düzenli bir şey haline gelirse, ihtiyaçlarınıza daha iyi uyacak ayarlamalar yapmaktan bahsedebiliriz.

Bakımda nelerin kapsadığı hakkında daha fazla bilgi edinin.


Uyanmış Bir Gece Bakıcısı – Gece Boyunca Destek

Gece örtüsünü uyandırmak, bakıcının sahip olabileceğiniz bakım ihtiyaçlarını üstlenmek için gece boyunca uyanık olmasını gerektirir. Gece bakımı, bakıcının bu görevleri üstlenmesi ve gerekli ev görevlerini üstlenmek için başka bir zaman kullanımı ile gece boyunca düzenli aralıklarla teslim edilebilir.

Bakıcı gece boyunca görevde olacağı için buna uyanma gecesi diyoruz. Ne kadar süre ihtiyaç duyulduğu esnektir ve size kalmış. Gece boyunca birkaç kez desteğe ihtiyacınız varsa – kafa karışıklığıyla uyanmak veya pozisyon değiştirmede düzenli yardıma ihtiyaç duyma veya gece boyunca ilaç almak gibi – eğitimli bakıcılarımızdan birinin yardım etmesini sağlayabiliriz.

Gece bakıcılarımızdan birinin bu sürekli desteğine sahip olmak, sizin ve aileniz için dünya çapında bir fark yaratabilir.


Başka bir bakıcı için gece mühlet – oturma hizmetimiz

Ayrıca oturma hizmeti veya bir gecede mühlet hizmeti dediğimiz hizmeti de veriyoruz. Burası sizi veya sevdiğiniz bir şirketi tutmak için eğitimli bir bakıcı ayarlıyoruz, böylece düzenli bakım sağlayıcınız mola verebilir.

Gece bakımının sizin için olup olmadığını görmek istiyorsanız, gece mühlet hizmetimiz ideal bir geçici seçenek olabilir.

Gece bakımı için mevcut seçenekler ve ilgili maliyetler ve finansman seçenekleri hakkında bizimle konuşmak en iyisidir.

Önceki Yazı
Sonraki Yazı

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

BİZE ULAŞIN

HARİTADAKİ YERİMİZ