CHIARA FERRAGNI’DEN GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ KOLEKSİYONU

Chiara Ferragni tarafından tasarlanan ve geliştirilen koleksiyonda, ilki dört renk seçeneğine, ikincisi üç renk seçeneğine sahip iki özel siluet …

CHIARA FERRAGNI’DEN GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ KOLEKSİYONU

Chiara Ferragni tarafından tasarlanan ve geliştirilen koleksiyonda, ilki dört renk seçeneğine, ikincisi üç renk seçeneğine sahip iki özel siluet yer alıyor. İki çerçeve tasarımı da çarpıcı ve klasik görünümleriyle modern bir havaya sahip.

İlk tasarım, “COOL EYE”, daha yapısal görünümü ve havasıyla klasik kedi gözü biçimli çerçeveye yeni bir yaklaşım getiriyor. Bu kedi gözü biçimli güneş gözlüğü rahat kullanımlı tasarımına modası geçmeyen ve çok yönlü bir dokunuş ekliyor. Dört farklı renk seçeneğiyle sunuluyor: siyah, parıltılı pembe, pembe ve mavi çerçeveyle incelikli siyah camlar. İki sapın da dış kısmında Chiara Ferragni logosu, iç kısmında “Chiara Ferragni Collection” logosu yer alıyor.

İkinci tasarım “BOLD EYE, Yumuşak, yuvarlak köşelere sahip bu uzatılmış dikdörtgen güneş gözlüğü şık ve sofistike bir havalı kız görünümü sunuyor. Üç farklı renk seçeneğiyle sunuluyor: beyaz, parıltılı gri veya yeşil çerçeveyle incelikli siyah camlar. İki sapın da dış kısmında Chiara Ferragni logosu, iç kısmında “Chiara Ferragni Collection” logosu yer alıyor.

Ferragni koleksiyon için şöyle diyor, “Birçok moda tutkunu gibi ben de kıyafetlerimin görünümünü güzelleştirecek aksesuarlar arıyorum. Sürekli her tarza mükemmel uyan güneş gözlükleri arıyorum ve bu çerçeveler tam da bunu başarıyor. Onları taktığımda hem rahat hem sofistike hissediyorum ve farklı ortamlara uygun renk seçenekleri olmasına bayılıyorum. Hayatıma ve kişisel stilime ne kadar uygun olduklarını bilmek bu koleksiyonun yaratıcı sürecinde yönümü belirlerken oldukça etkili oldu.”

Koleksiyon Türkiye’de CITY’S Nişantaşı Sunglass Hut mağazasında satışta.

Etiketler:
Çerçeve Renk

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

BİZE ULAŞIN

HARİTADAKİ YERİMİZ