TOD’S ARTIK ZORLU CENTER’DA!

1940’ların başında Casette D’Ete’de küçük bir ayakkabı fabrikası olarak kurulan, el işçiliğine odaklanan tasarımlarıyla bugün gerçek İtalyan …

TOD’S ARTIK ZORLU CENTER’DA!

1940’ların başında Casette D’Ete’de küçük bir ayakkabı fabrikası olarak kurulan, el işçiliğine odaklanan tasarımlarıyla bugün gerçek İtalyan stilini yansıtan dünya markaları arasında yer alan Tod’s, yeni butiğini 12 Mart 2021, Cuma günü Zorlu Center’da açtı. Dekorasyonun ana parçalarını oluşturan gümüş aynalar, özel yapım eyer dikişli deri panelli şeffaf cam vitrinler, travertino mermer zemin, bitter çikolata rengi ve turuncu deri kanepeler hem Tod’s hem de İstanbul ile özdeşleşen konfor ve lüks kavramlarını vurguluyor.

Tod’s Zorlu Center, ikonik Gommino ayakkabıları, yeni T Timeless koleksiyonları da dahil olmak üzere markanın kadın ve erkek ayakkabı, çanta ve aksesuar gibi farklı kategorilerdeki ürünlerini aynı çatı altında bir araya getiriyor. Tod’s koleksiyonları, Tod’s Zorlu Center’ın yanı sıra Tod’s Akasya, BEYMEN’ler ve beymen.com’da modaseverlerle buluşuyor.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

BİZE ULAŞIN

HARİTADAKİ YERİMİZ