LADY GAGA GRAMMY’DE NEDEN YOKTU?

Lady Gaga’nın 2021 Grammy Ödülleri’nde iki adaylığı bulunuyordu ve Ariana Grande ile şarkıları için de ödüllerden bir tanesini kazandı. Lady …

LADY GAGA GRAMMY’DE NEDEN YOKTU?

Lady Gaga’nın 2021 Grammy Ödülleri’nde iki adaylığı bulunuyordu ve Ariana Grande ile şarkıları için de ödüllerden bir tanesini kazandı. Lady Gaga’dan gösterişli bir performans beklerken, umutlarımız gerçekleşmedi diyebiliriz. Son haftalarda Roma’da görüntülenen Lady Gaga, ‘House of Gucci’ filmlerinin çekimlerinde olduğu için törene katılamadı. Törenden birkaç saat önce Twitter üzerinden paylaşım yapan Lady Gaga, “Grammy’leri İtalya’dan izliyorum! Aday olduğum için onur duyuyorum. Hayranlarım, sizi çok seviyorum! Müzik, sanat ve dünya sizi seviyorum. Tüm adaylara sağlık ve mutluluk diliyorum!” yazdı.

‘Chromatica’ albümü ile ‘En İyi Pop Vokal Albümü’ kategorisinde aday olan Lady Gaga, Ariana Grande ile ‘Rain On Me’ şarkısı için ‘En İyi Pop Düet/Grup Performansı’ ödülünü kazandı. 2012’de oluşturulan bu Grammy Ödül kategorisinde, Grande ve Lady Gaga ödül kazanan ilk kadın müzik ikilisi oldular. Ödülü kazandıklarında sevincini Twitter üzerinden paylaşan Ariana Grande, Lady Gaga’yı etiketleyerek, “Sana ve bu deneyime sonsuz bir minnet duyuyorum. Bu şarkının bir parçası olmak, iyileşmeyi kutlamak, yağmurun altında seninle dans etmek, sana arkadaşım diyebilmek ve şimdi ise bu onuru paylaşmak. Minnet duyuyorum. Tebrikler kraliçe” yazdı.

Grammy Ödülleri’nin gerçekleştiği gün Milano’da Adam Driver ile sette görüntülenen Lady Gaga, şimdilerde ’House of Gucci’ filminde Patrizia Reggiani’yi canlandırıyor. Sara G. Forden’ın ‘House of Gucci: A Sensational Story of Murder, Madness, Glamour, and Greed’ kitabından uyarlanan film, 1995’te bir seri katil tarafından öldürülerek hayatını kaybeden Maurizio Gucci’nin ve o zamanki eski eşi Patrizia Reggiani’nin skandal hikayesini konu alıyor. Ridley Scott tarafından yönetilen ‘House of Gucci’ filminin 24 Kasım’da vizyona girmesi bekleniyor.

Lady Gaga ve Adam Driver Film Setinde (Getty Images)

Etiketler:
Lady Gaga Ödül

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

BİZE ULAŞIN

HARİTADAKİ YERİMİZ