UTERQUE ARTIK TÜRKİYE’DE

Uterqüe, aksesuarların kadın gardıroplarında olmazsa olmaz statüye yükseltilmesi, çok cazip fiyatlarla satılan birinci sınıf malzemeler …

UTERQUE ARTIK TÜRKİYE’DE

Uterqüe, aksesuarların kadın gardıroplarında olmazsa olmaz statüye yükseltilmesi, çok cazip fiyatlarla satılan birinci sınıf malzemeler kullanılarak elde yapılan ürün geleneğini yeniden canlandırma amacı taşıyor. Uterque, Latince “biri ve diğeri” olarak çevriliyor ve oo-ter-kway olarak telaffuz ediliyor.

Uterqüe sadece sofistike bir moda aksesuarı markası değil. Koleksiyonlarında ayrıca markanın yaratıcı ekibi tarafından özel olarak tasarlanan hazır giyim ve deri ürünler de yer alıyor. Ayakkabı, çanta, imitasyon mücevher, güneş gözlüğü, kemer, fular, şapka ve şemsiye gibi ürünlerin de olduğu marka, bürüncü sınıf ürünleri cazip fiyatlarla birleştiriyor.

Inditex Grup’un lüks markası Uterqüe, trendyol.com üzerinden Türkiye’de satışa sunuluyor! Markanın en yeni ürünlerine artık trendyolda açtığı butik üzerinden erişmek mümkün. Uterqüe koleksiyonları aynı zamanda ready-to-wear kıyafetler ve markanın kreatif ekibi tarafından özel tasarlanmış özgün deri ürünleri de içeriyor.

Etiketler:
Ürün

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

BİZE ULAŞIN

HARİTADAKİ YERİMİZ