RAISA VANESSA’DAN YENİ KOLEKSİYON: MEANWHILE IN CAPRI

70 ve 80’lerin retro güney İtalya kıyılarına götüren marin temalı bir koleksiyon hazırlayan Raisa Vanessa, bu temayı kendi marka DNA’sı ile …

RAISA VANESSA’DAN YENİ KOLEKSİYON: MEANWHILE IN CAPRI

70 ve 80’lerin retro güney İtalya kıyılarına götüren marin temalı bir koleksiyon hazırlayan Raisa Vanessa, bu temayı kendi marka DNA’sı ile harmanlayarak modernize ediyor. Günün her saatinde rahatlıkla kullanılabildiği gibi özel günlerinizde yıldız gibi parlamanızı sağlayacak koleksiyon 55 parçadan oluşuyor.

Doğal keten kumaşlardan hazırlanan takımlar, farklı kombinler ile gündüz hem de geceye uyum sağlayan mini elbiseler , özel günlerinizde bir adım önde olmanızı sağlayacak gece elbiseleri ile her detayında Raisa Vanessa imzasını hissedeceğiniz koleksiyon, yaza damgasını vurmaya hazırlanıyor.

Kendine has yorumu ile yazın ışıltısını, denizin mavisini , begonvil kokusunu , gün batımının güzelliğini tasarımlarına taşıyan Raisa Vanessa ”Mean While in Capri‘’ ile bu göz kamaştırıcı rüyayı paylaşmak üzere trendyol.com’a davet ediyor.

Trendyol ve Raisa Vanessa İlkbahar-Yaz 2021 sezonu için hazırladıkları yepyeni “Meanwhile in Capri” koleksiyonu ile İtalyan kıyılarının romantik esintilerine göz kırpıyor. Koleksiyon, 18 Mart’ta Trendyol.com’da satışa çıkıyor.

Etiketler:
Gün

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

BİZE ULAŞIN

HARİTADAKİ YERİMİZ