BILLIE EILISH ARTIK SARIŞIN!

Yeni bir Billie Eilish dönemi başladı. Hayatının yeni bir dönemine giren ve saç stilini değiştirmek isteyen birçok kadın gibi tarz değişikliğine …

BILLIE EILISH ARTIK SARIŞIN!

Yeni bir Billie Eilish dönemi başladı. Hayatının yeni bir dönemine giren ve saç stilini değiştirmek isteyen birçok kadın gibi tarz değişikliğine yönelen Billie Eilish, yeni kesimini ve saç rengini “Doğru tahmin edebildiniz mi?” diyerek Instagram hesabından paylaştı. Platin sarı saçları, katlı saç kesimi ve bu sezonun trendi olan kakülleri ile poz veren Eilish, imzası haline gelen siyah ve dipleri yeşil saçlarından vazgeçti. Son olarak siyah ve yeşil saçları ile Grammy Ödüllerinde görüntülenen Eilish, törenden sonra hemen saç stili değişikliğine gitmiş gibi görünüyor!

Eilish’in yakın bir zamanda saç değişikliği yapmasını bekliyorduk. Geçtiğimiz Aralık ayında Instagram canlı yayını üzerinden ‘The World’s A Little Blurry’ adlı belgeseli hakkında konuşan Eilish, “Saçlarımı belgesel yayınlandıktan sonra değiştireceğim. Bu bir dönemin sonu olacak. Yeni bir döneme başlayacağım,” demişti.

Eilish’in son zamanlardaki atkı ve şapkalı paylaşımları ve daha sonrasında Grammy Ödüllerine bucket şapka ile katılmasının sebebinin peruk takması olduğunu düşünen hayranları, şarkıcının bir süredir sarışın olduğuna inanıyorlardı. Saç değişimlerine uzak olmayan Eilish, son yıllarda gümüş, mor, siyah, mavi ve yeşil renklerini denemişti. Son olarak yeşil dip boyası ve siyah saçı tercih eden Eilish, önceden denediği mavi saçlarını sevmiyormuş. 2019’da Buzzfeed’e konuşan Eilish, “Ekim ayında saçımı kim maviye boyadıysa kalıcı boya kullanmış ve o yüzden asla çıkaramadık. Saçlarımdaki maviyi çıkarmak için saatlerce ve saatlerce ve saatlerce ve saatlerce o kuaför koltuğunda oturdum ve asla saçımdan çıkmadı,” demişti.

Etiketler:
Saç

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

BİZE ULAŞIN

HARİTADAKİ YERİMİZ